Kauno Valdorfo Mokyklos bendruomenės galerija
Septintokų stovykla Armanuose
Birželio 12-14 dienomis mokytoja Kristina pasikvietė savo klasės mokinius į tėviškę Armanuose. Plačių gamtos erdvių, bliaunančių avių ir tvenkinių su žydinčiomis lelijomis apsuptyje septintokai įkūrė savo stovyklavietę.
Pirmą dieną ,,karaliavo” stalo žaidimai, maudynės prūde, pokalbiai tarp paauglių bei pasirinkto filmo bendra peržiūra. Antrą dieną septintokams teko padirbėti ☺. Užduotis – malkinės tvarkymas. Buvo sudarytos trys komandos, kurios pasikeisdamos dirbo po pusvalandį. Į pavakarę rezultatas džiugino visus ☺. Fizinis darbas, bendras pietų ruošimas stiprino klasiokus bei ugdė įvairius socialinius įgūdžius. Vakarinis laikas buvo skirtas geografijos projektų pristatymui (15a. Geografiniai atradimai).
Trečią dieną papildomai buvo suplanuota ,,berniukų stovyklėlė” su mokytoju Jauniumi. O vakare tėvų ir vaikų bendras stovyklos bei mokslo metų uždarymas. Prieš išsiskirstant, mamos iškėlė pasiūlymą mokytojai suorganizuoti ,,Mamų stovyklą Armanuose” ☺. Čia, matyt, tiktų patarlė ,,Apetitas auga bevalgant”.

Mama Aušra
Publikuota: 2017-06-15. Autorius: Aušra
  •